Schola ubogaca w naszej parafii uroczystości oraz msze szkolne. Jest to grupa około 18 dziewczyn, od tych najmłodszych z pierwszych klas podstawówki, aż po studentki, którą prowadzi Dominika Sobota. Można je bardzo łatwo rozpoznać po zielonych pelerynkach, w których śpiewają.

Swój śpiew schola ubogaca grą na gitarze i skrzypcach. Dziewczyny występują również na różnych imprezach, kiermaszu świątecznym, kolędowaniu. W roku 2015 uczestniczyły również na warsztatach "Wrzosola" we Wrzoskach i już planują kolejny wyjazd w roku 2016.

Oprócz śpiewania w kościele, schola wyjeżdża również na weekendy do domku rekolekcyjnego w Brynicy, który prowadzi ks. Radek Chałupniak, aby się lepiej zintegrować i wspólnie miło spędzić czas.

Osoby chętne zapraszamy do scholi.

Więcej informacji można uzyskać u Dominiki pod nr tel.: 503-791-303